Aktuality 

Cheerlading mají výbavu Sportica

16.03.2016

Společnost Sportica se zúčastnila mezinárodní soutěže v cheerlading tancování, která se konala 12. 3. 2016 v Novém Jičíně. Naše účast nebyla přímo taneční, avšak zástupci společnosti byli na akci přítomni a kromě toho obdarovali vítěze produkty Sportica.

Anglický termín „cheerleading“ vznikl spojením termínů: cheer + leading = povzbuzování + vedení. Cheerlading je mnohdy nesprávně vykládán jako „roztleskávání“, avšak v současné době tvoří „tleskání“ pouze okrajovou součást tohoto sportu. Jedná se o komplexní sportovní aktivitu, která se skládá z několika různých činností. Patří sem skoky, tanec, akrobacie, stunty, pyramidy a pokřiky. Každý tým se soustředí více na jiný aspekt. V dnešní době je možné týmy rozdělit na ty, které se soustředí více na stunty a týmy převážně taneční.

Sobotní odpoledne v Novém Jičíně se tak vedlo v energické atmosféře plné tance, hudby a zábavy. Návštěvníci mohli sledovat vystoupení a ve volných chvilkách si prohlíželi a také vyzkoušeli produkty Sportica. Vítězové měli výhodu, že si produkty odnesli domů a mají tak dokonalou výbavu pro nadcházející měsíce. Funkční osušky a chladivé ručníky jim budou skvělými pomocníky nejen u vody, zrak před slunečními paprsky ochrání nerozbitné brýle gloryfy a na eshopu www.sportica.eu využijí poukaz na australskou obuv Gumbies, kterou ocení především jejich dolní končetiny. Věříme, že si akci všichni užili a každý si odnesl minimálně stejné zážitky jako my. Radost při předávání cen měli nejen vítězové, ale také my a věříme, že naše produkty ještě další radost přinesou.

Sportica

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.