Aktuality 

Čočky energizer přinášejí pocit radosti

03.05.2016

Čočky I-Flex Energizer maximalizují kontrast a tím podstatně zlepšují viditelnost. Výsledkem je ostřejší vidění, rychlejší reakce a to za jakéhokoli počasí včetně extrémních podmínek jako jsou mlhy.
Vlastnost čoček I-Flex: nerozbitnost, nepoškrabatelnost, nejvyšší optická kvalita skel a čirost ABBE 44, 100% UVA/UVB ochrana (280 až 400 nm)

Pořiďte si Gloryfy G9 energizer http://www.sportica.eu/p/gloryfy-g9-radical-transformer-energizer stejně jako Daniel, který je měl s sebou na sportovním kempu na Mallorce:

„Díky samozatmavování je můžeš mít za ostrého slunce a naopak, když je zataženo, tak vše rozjasní, ale hlavně zaostří a vytáhnou detaily, o což se starají Energizer čočky. Nejsi z nich unavený, můžeš je mít celý den a navíc perfektně sedí a při běhu nepadají, ani se nijak neposouvají, protože mají na konci postranic takové speciální silikonové očko, které brýle za uchem pevně, ale zároveň jemně přitiskne k hlavě. G9 Radical jsem si okamžitě zamiloval a dělají mi společníka každý den. Půjčil jsem je při tréningu jednomu kamarádovi a on mi po chvíli řekl: ‚nevím proč, ale ty brýle mě přinášejí do života pocit radosti ‚

Vybrat si můžete také náhradní čočky ENERGIZER do vašich stávajících brýlích gloryfy http://www.sportica.eu/nahradni-skla-i-flex

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.