Aktuality 

Gloryfy vodičem na pražském maratonu

16.05.2016

Nerozbitné brýle Gloryfy G9 Radical vedly běžce na čas 4:15 v čele s Martinem Mahonym. Martina pozná na trati každý, je to ten, k němuž bláznivá paruka jednoduše patří a který nejde přehlédnout. A jak se o něm můžete dočíst: „Ne všichni Jihočeši jsou tichošlápkové.“

A jak dopadly gloryfy na maratonu?

„Brýle Gloryfy prošly opravdu těžkým zátěžovým testem, protože srávit přes 4 hodiny na trati nebylo snadné. Brýle jako vodič používám na každém závodu společně s blonďatou parukou. Avšak při nedělním velkém vedru a slunci mi brýle Gloryfy opravdu pomohly, a to nejen jako krásný doplněk.

  1. Neuvěřitelně lehké – tím, že jsem je na nose vůbec necítil. Dokonce jsem se musel sám několikrát přesvědčit, že jsem brýle cestou neztratil a že jsou stále na mých očích

  2. Perfektní vidění – přesto, že měly skla gloryfy G9 Radical Blue image megatmavých brýlí, vidět je přes ně opravdu perfektně.

  3. Nerozbitnost – na brýle jsem opravdu neskákal, ale chvíli jsem si s nimi hrál a opravdu, nic se nestalo. 100 % důvěra v unbreakable.

  4. Design – na první pohled patrné pro všechny a já jsem byl zase mladý a krásný a holky po mně šly jako blázen 

Děkuji za možnost testovat brýle gloryfy.

Martin Mahony

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.