Aktuality 

Letošní horké novinky ze světa Gloryfy, N-Rit a Gumbies

15.03.2018

Lednový veletrh ISPO v Mnichově představil novinky ze světa outdooru, které se letos objeví na trhu. Ani u našich značek tomu nebude jinak, a tak Vám s radostí představujeme novinky N-Rit, Gloryfy a Gumbies, které budou v dohledné době dostupné na našem eshopu.

 

N-Rit

Pokud znáte N-Rit, víte, že se specializují na funkční doplňky jako chladivé či hřejivé šátky a rychleschnoucí, antibakteriální ručníky. V Mnichově jste se mohli setkat s novou značkou Go Bike, která se nápadně podobá právě N-Ritu. Je to skutečně tak, jedná se o novou značku určenou primárně cyklistům. Nabízí například chladivé a hřejivé kukly a čepice pod helmy nebo praktické rukávy a návleky pro změny teplot. Dále se můžete těšit na praktické balení pro chladivé šátky i ručníky. Všechny produkty jsou nově opatřeny reflexními prvky, které zvyšují bezpečnost cyklisty.

 

Gloryfy

Rakouská značka Gloryfy vyrukovala s ultimátní novinkou - nerozbitné, bezobroučkové brýle. Model Helioz nabízí ojedinělý pohled na svět, neomezený jakoukoli překážkou. Z minulého modelu si ponechal vysoký kontrast, optimální ventilaci vzduchu i pogumované postranice - padne jako ulitý. Jedná se o vůbec první model slunečních brýlí bez obrouček, který lze navíc doplnit o dioptrická skla. Unikátní proces výroby i patent činí z modelu Helioz nadčasový kousek.

 

Gumbies

Ani australské Gumbies nezůstaly pozadu a představily nové designy pro letošní rok. Pro nadcházejjící sezónu 2019 navíc připravují zbrusu nové modelové řady - budeme Vás informovat jako první!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.