Aktuality 

Maratonmama radí: Jak přežít běhání v tropických teplotách

20.08.2018

,,Letošní léto je obzvláště vypečené. Pro nás, milovníky vysokých teplot, je to splněný sen. Pro běžce naopak noční můra. Organismus se rychle přehřívá, špatně se dýchá, nohy těžknou, tepovka visí někde u stropu…Ideální běžecké podmínky si představuji jinak. Naštěstí jsem existují vychytávky, které mohou běžecký trénink v létě výrazně zpříjemnit" říká Maratonmama.

Maratonmama pro nás otestovala pár chladivých produktů, které jak sama říká, rozhodně stojí za vyzkoušení!

Vášnivá běžkyně pro nás vyzkoušela chladivý šátek Cool Scarf od N-rit, který se v horkém počasí osvědčil na 150%. Přečtěte si její tipy a triky, jak se dá šátek využít.

Dále si oblíbila Cool Towel Single on N-rit, který stačí jen namočit, vyždímat a ochladit se. Pokud se šátek zahřeje, stačí s ním jen zatočit nad hlavou a chladivý efekt je zpět.

A k úplné spokojenosti po běhu v parném počasí se stačí přezout do pohodlných žabek od značky Gumbies, které jsou vyrobené z přírodních a recyklovaných materiálů. 

Mrkněte na blog Maratonmama a dozvíte se více.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.