Aktuality 

MIMOŘÁDNÝ ÚSPĚCH NA VELETRHU SPORT LIFE V BRNĚ

10.11.2015

Na začátku listopadu se společnost Sportica zúčastnila největšího tuzemského sportovního veletrhu Sport Life v Brně. Na veletrhu jsme prezentovali v rámci třech výstavních ploch unikátní nerozbitné brýle GLORYFY, funkční textil N-RIT a stylové boty z Austrálie GUMBIES. Obrovský zájem návštěvníků o námi vystavovaný sortiment nás nenechal ani na chvíli vydechnout a zcela předčil naše očekávání. Celý náš 15. členný tým byl po celé tři dny neustále na nohou a zodpovídal tisíce otázek týkajících se vlastností a předností námi nabízeného zboží. Byli jsme velmi nadšeni, jak návštěvníci na naše zboží kladně reagují a pozitivní energii do nás vléval také fakt, že téměř každý návštěvník naší expozice si u nás nějaké zboží vybral a zakoupil. Pověstnou „třešničkou“ na dortu bylo i mnoho pochvalných hlasů na vzhled naší expozice, kterou mnozí hodnotili jako jednu z nejhezčích na celém veletrhu. Z Brna jsme odjížděli unaveni, ale s úžasnými pocity, které v nás zanechali naši zákazníci.

Již nyní se těšíme na další ročník a děkujeme celému našemu týmu za perfektně a profesionálně odvedenou práci v průběhu celého veletrhu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.