Aktuality 

Nerozbitné dioptrické brýle Gloryfy GX

21.03.2016

Společnost Sportica představila na veletrhu OPTA v Brně novinku z oboru oční optiky. Nerozbitné dioptrické & sluneční brýle Gloryfy.

Jedná se o řadu brýlí s označením GX, které jsou buď ryze dioptrické, nebo v kombinaci brýlí slunečních s dioptrickými skly. Kdy nemusíte již volit mezi slunečními a dioptrickými brýlemi, ale vše lze spojit do jedněch brýlí.

Brýle Gloryfy mají nerozbitné obruby z materiálu G-Flex, který s hmotností 1,1g/cm3 vytvoří lehké a přitom nerozbitné brýle. Použitý materiál do skel I-Flex s optickou kvalitou a  Abbeho číslem 44 zaručí optickou kvalitu a čirost skel, kterou doplní index lomu s hodnotou 1,53. Vaše brýle tak budou mít nejen lehká a čirá, ale také tenká skla. Patentované materiály G-Flex i I-Flex zaručí, že se vaše brýle vracejí po silné deformaci zpět do původního stavu nepoškozeny.

Společnost Sportica se účastnila mezinárodního veletrhu Opta již po druhé. V loňském roce 2015 představila na českém trhu nerozbitné brýle Gloryfy a letos své portfolio rozšířila o další zmíněné produkty. Zájem návštěvníků o Gloryfy GX byl nejen z oblasti oční optiky, ale také z řad studentů z oční optiky, optometrie a oftalmologie a zahraničních návštěvníků.

Patentovaný materiál, rychlé propojení vývoje, výroby, prodeje a výroba obrub a skel na jednom místě v rakouském Zillertalu. Fakta, která zajistí kvalitu a spolehlivost, to je výroba brýlí Gloryfy.

V případě zájmu o dioptrické brýle Gloryfy, kontaktujte naše obchodní zástupce http://www.sportica.cz/kontakty/

S pozdravem

Tým Sportica

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.