Aktuality 

Novinka Gloryfy excelovala na veletrhu OPTI MÜNCHEN

17.01.2016

Gloryfy unbreakable byly součástí významného opta veletrhu v Mnichově, na kterém se setkali prodejci Gloryfy z celé Evropy v čele se zakladatelem Christopherem Eggerem. Sám Christopher byl na stánku po celou dobu výstavy, komunikoval s lidmi, vysvětloval ochotně výjimečnost brýlí Gloryfy a představoval novinku, nerozbitné optické brýle. Kolekce brýlí Sport, Style a lyžařské tak mají další přírůstek, se kterým se brzy seznámíte i vy.

Obstát na OPTI München, jednom ze tří evropsky nejvýznamnějších odborných veletrhů, který navštíví 24.000 odborných návštěvníků z 74 zemí, především z Rakouska, Itálie, Holandska, Francie, Česka, Slovinska, Turecka, a dalších zemí východní a střední Evropy, není snadné. Ale pokud máte trumfy v podobě brýlí, které vydrží vše a ještě skvěle vypadají, připravte se na pořádný zájem návštěvníků.

U stánku Gloryfy tak bylo stále plno, lidé ocenili nejen úžasný design brýlí Gloryfy, ale především jejich největší přednost, nerozbitnost. Pod tou se skrývá neskutečná odolnost brýlí, na které můžete šlápnout, můžete si na ně sednout, můžete je ohýbat a můžete je dokonce přejet autem a nic se jim nestane. Ale také vysoká elasticita a tvarová stálost brýlových obrub G-Flex.

I přes 500 vystavovatelů byli brýle Gloryfy jedineční. Které jiné brýle by také obstály balistický test pro ozbrojené složky. A navíc měly řadu nerozbitných optických brýlí.

 

OPTI München byl přínosem pro nás samotné, nasbírali jsme další inspiraci a nové zkušenosti, vyzkoušeli novinku Gloryfy, optické brýle a také novou kolekci Gi14 Hero.

Už teď se těšíme na veletrh OPTA 2016 konaný v Brně v termínu 18. 3. 2016 – 20. 3. 2016. Přijďte si vyzkoušet nerozbitnost Gloryfy, uvidíte všechny řady brýlí Gloryfy a navíc, poznáte nás osobně.

Vaše Sportica

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.