Aktuality 

Přibalte produkty Sportica do kufru

26.05.2016

Nevíte, co si sbalit na dovolenou? Máte omezenou hmotnost zavazadla nebo málo místa ve vašem voze? Cestujete vlakem a chcete mít co nejlehčí batoh? Tašky na kolo jsou malé a musíte šetřit místem? Potřebujete se zchladit, mít pohodlnou obuv a chránit svůj zrak před slunečními paprsky? Máme pro vás několik cenných nápadů, které oceníte jak při balení na dovolenou, tak při jejím užití.

Osušky a ručníky N.rit – skladné, lehké, funkční, antibakteriální, rychleschnoucí a chladící

Ultra lehká osuška SUPER LIGHT TOWEL – vysoká absorpce vody, rychlé uschnutí, malé balení, nízká hmotnost. Vlastnosti, které jsou předností, jak do sprchy, tak na pláž či sport. Vyberte si od velikosti M do XXL. Od 345 Kč.

Příruční osuška CAMPACK TOWEL – kompaktní, antibakteriální, univerzální, čistící a mimořádně skladný. Tento ručník budete mít vždy po ruce, připnete na batoh díky karabině, nebo na kapsy od bundy. Ve velikostech S až XL. Cena od 125 Kč.

Chladivé šátky  COOL TOWEL – skladné, ochrání proti infračervenému záření s dlouhotrvajícím chladivým efektem. Chladivé šátky jsou tím pravým společníkem na letní dovolené. Namočte do jakékoli vody, protřepejte a nechejte se příjemně zchladit. Od 195 Kč.

Obuv Gumbies – styl, pohodlí a aktivní život!  Synonyma, která vyjadřují pocity, když máte na nohou obuv Gumbies.

Gumbies jsou vyrobeny z přírodních recyklovaných materiálů, šetrných k životnímu prostředí.

Robusní podrážka na chodník i do přírody, dvojitá výplň stélky EVA Midole…obuvte gumbies a zažijte svobodu.

Gloryfy nerozbitné brýle s nejvyšší optickou kvalitou, nerozbitnými rámečky a skly jsou vyrobeny z lehkého materiálu. Po jakékoli deformaci se brýle navrátí zpět do původního tvaru, nemusíte se bát zmáčknout je do kufru, nebo batohu, nebo si na ně omylem sednout. Na brýle gloryfy se můžete spolehnout.  A navíc si můžete vybrat z 13 řad slunečních brýlí a 11 řad lifestylových brýlí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.