Aktuality 

S námi se zimy bát nemusíte

21.01.2016

I přesto, že je zima astronomicky datována od zimního slunovratu (21. nebo 22. prosince), letos si dala na čas a vyčkávala do poloviny ledna.

Zahřívat se na svahu alkoholem je velmi lákavé, avšak pocit následného tepla je jen ve vaší hlavě, nikoli v těle. A v případě jakékoli nehody, přestává platit cestovní pojištění.

Hřejivé doplňky N-rit vás udrží v teple, odvedou přebytečnou vlhkost a ochrání před infračeným zářením i s platným pojištěním. Kromě toho, obsažená antibakteriální ochrana zajistí, že vaše výrobky budou i po opakovaném použití bez zápachu, plísní a bakterií.

Chraňte si obličej funkční termokuklou, pod helmu se vám vejdetermočepice a na krk si dejte hřejivý límec, který můžete v případě nutnosti natáhnout až k uším.

Trápí-li vaše prsty, ruce a nohy zima, pomohou vám hřejivé polštářky a gely. Aktivují se vzduchem a dobíjí se vodou. Tato přenosná tepla do kapsy jsou tím pravým vybavením do hor, pro běžkaře, lyžaře, snowboardisty nebo kohokoliv jiného, kdo má rád outdoorové aktivity i v chladném počasí. Využijete je posléze také doma na bolestivých místech, jako jsou natažené svaly, bolesti zad nebo při podchlazení.

Okamžité zahřátí zaručí vašim rukám heat pad na ruce, a to po dobu až 6 hodin, za 35 Kč. Dopřejte pohodlí také vašim nohám a zahřejte je s našim heat pad pro prsty u nohou.

Vybavte se na zimu, s námi vás ani velké mrazy nepřekvapí.

Více o produktech N-rit naleznete na našich stránkách.

Vaše Sportica

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.