Aktuality 

SPORT Life 4.-6. 11. 2016

11.10.2016

Společnost Sportica s.r.o. je výhradním distributorem technicky a designově výjimečných značek zboží pro sport, outdoor a volný čas od roku 2015. V současné době působí na trhu v České republice, Polsku a na Slovensku, kde oslovuje více než 50 milionů zákazníků. Jedná se o velmi kvalitní výrobky, které díky svému výjimečnému designu a technickým vlastnostem vzbuzují u zákazníků velký ohlas. Jedná se o zboží, které uspokojí potřeby zákazníků po celý rok.

Gumbies
S Gumbies cesta začíná…. Netradiční design, detailní zpracování, přírodní materiály, vytvarování přesně na tvar a klenbu chodidla. Gumbies, to je obuv, která má styl! Pro milovníky aktivního života, stylu a pohodlí, kteří hledají maximální komfort pro své nohy a nespokojí se s kompromisem.

N-rit
N-rit je významná mezinárodní značka pro outdoorové aktivity s tradicí sahající až do roku 1983. Funkční produkty N-Rit s minimálním objemem a vysokým účinkem spolu s antibakteriální účinností jsou to pravé pro vaše sportovní outdoorové aktivity.
Speciální mikrovlákno je vyrobené z 85 % z Polyesteru a 15 % z Nylonu s vynikající 5násobnou schopností absorbovat vodu. Při výrobě jsou využívány nejmodernější patentované technologie. Sortiment N-rit vám poslouží po celý rok od funkčních ručníků, po chladivé a hřejivé doplňky.

Gloryfy
Nerozbitné brýle gloryfy jsou vyráběny v rakouském Zillertalu patentovou výrobou. Kvalitu zaručuje nejen rakouská výroba, ale také číslo ABBE 41, materiály NBFX, které zaručují nerozbitnost obrouček G-Flex a také čoček I-Flex. 100% UVA/UVB ochrana, hmotnost materiálu neuvěřitelných 1,1g/cm3. Brýle gloryfy jsou v provedení sport, lifestyle a dioptrické. Lze zkombinovat sluneční a dioptrické čočky, velký výběr je také v čočkách, kdy si každý vybere čočky podle svých požadavků.

 

ZDROJ: http://www.bvv.cz/sport-life/aktuality/sportica-predstavi-kvalitni-obuv-i-outdoorove-vyba/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.