Aktuality 

Sportica a její nová tvář

12.02.2018

Po delší odmlce jsme zpět, abychom Vám s radostí představili novinky ze Sporticy. Už nějakou dobu ladíme nové weby se spřátelenou agenturou UVM, která nám nově spravuje i veškerou komunikaci. Ta se během roku bude zvolna přesouvat směrem k Vám, našim zákazníkům, abyste byli více propojeni s našimi aktivitami.

 

Světové značky si jistě zaslouží kvalitní prezentaci, tudíž jsme se rozhodli pro modernizaci všech webů tak, aby měly jednotný styl a vypovídaly o značce jako takové. Drželi jsme se čistého designu, kvalitních fotografií i ucelených informací, aby bylo prohlížení ještě snazší a pohodlnější pro všechny uživatele. Weby jsou nově uzpůsobeny i pro mobilní telefony, můžete si je teď prohlédnout kdykoli dle libosti.

 

Všechny nové weby Vám postupně ukážeme a připomeneme unika jednotlivých značek ve světě outdooru. Věříme, že se Vám weby budou líbit a samozřejmě uvítáme Vaše komentáře a jakékoli dotazy, na které rádi odpovíme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.