Aktuality 

Sportica po roce na Sport Life Brno

07.11.2016

Společnost Sportica se po své loňské premiéře opět zúčastnila největšího sportovního veletrhu Sport Life, který se konal první listopadový víkend na brněnském výstavišti. Návštěvníci mohli nakoupit zboží značek gloryfy, N.rit a Gumbies. Nerozbitné brýle gloryfy si každý mohl vyzkoušet nejen na obličeji a vybrat si ten správný model sportovních, life-stylových či lyžařských brýlí, ale také na zemi. Zákazníci se sami přesvědčili, že gloryfy jsou nejen lehounké a slušící, ale skutečně „unbreakable“. Tedy nerozbitné.

Značka N.rit šokovala nejednoho návštěvníka. Chladící šátek cool towel single, který stačí namočit do vody o jakékoli teplotě, a poté jen protřepat a on chladí, si odnesly stovky zájemců. Mnohdy měly však dilema, jaké barevné provedení zvolit. Antibakteriální a rychleschnoucí osušky byly nejvíce osahávané na celém výstavišti. Každý, kdo se jich dotkl, musel znovu, speciální mikrovlákno ví, proč je speciální. A má jednu výhodu, Dr.Bacty technologii, která nesmrdí a bakterie a jiné potvůrky úspěšně zabíjí. A tento Dr.Bacty „zabíječ“ mají i další produkty značky N.rit.

Na protější straně se vyjímal stánek, který evokoval teplo, léto a pohodlí. Ano, australská obuv Gumbies ani letos nechyběla a naopak měla rozšířený sortiment barev. Každý, kdo si „gumbiesky“ zkusil, pochopil, co znamená pohodlná, neklouzavá a perfektně padnoucí obuv, kterou nebudete chtít sundat z nohy.

Pro ty, co se na veletrh nemohli dostat z jakéhokoli důvodu, máme dobrou zprávu. Uvidíte nás na vánočních trzích v Letňanech, a pokud byste se nemohli dočkat, podívejte se na www.sportica.eu 

Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili, nakoupili, popovídali a nasmáli za krásný víkend, bylo vás letos neskutečných 45 tisíc. Také děkujeme celému našemu týmu Sportica za skvěle odvedenou práci a pořadatelům za výbornou organizaci.

Za rok na viděnou

Sportica

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.