Aktuality 

Sportica ve světě módy – Top Visage 2015

23.10.2015

Každoroční akce Fashion show Top visage 2015, která se konala 23.10. v Hranicích na Moravě, se letos zúčastnila také naše společnost Sportica s.r.o.

Večerem, který byl doslova přehlídkou dech beroucí osobitosti, extravagance, krásy a skvělého doprovodného programu, provázel moderátor ČT1 Roman Pastorek. Přehlídky se zúčastnily i významní návrháři Petr Kalouda pyšnící se titulem Výtvarník sezóny nebo Luděk Hanák, který svými modely pomohl nejedné modelce k úspěchu na mnoha mezinárodních soutěžích krásy.

Společnost Sportica poprvé v ČR na modní přehlídce prezentovala nápaditou a vtipnou choreografii, která představila kolekci slunečních nerozbitných brýlí Gloryfy Unbreakable a designových letních bot Gumbies.

V návaznosti na toto vystoupení si hosté mohli na vlastní podrážce nebo podrážce úžasných bot Gumbies vyzkoušet nerozbitnost brýlí Gloryfy, čehož v hojné míře využili a byli velice překvapeni, že tyto na první pohled jemné a stylové brýle vydrží i velmi hrubé zacházení.

Letošní 15. ročník byl hodně povedený, nabitý skvělým programem a opět plný sál svědčil o tom, že tradiční akce se vyšplhala na vysokou úroveň, za což organizátorům velmi děkujeme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.