Aktuality 

Test lyžařských brýlí GLORYFY GP3 a GP4

27.02.2016

Nedávno jsem dostal možnost otestovat několik modelů nerozbitných brýlí Gloryfy, a to konkrétně modely GP3 transformer POL gold a silver, GP3 multilayer, dále GP4 green a GP4 Peter König.

Všechny brýle, které jsem testoval, dosahují vysokých kvalit. Velmi mě zaujal model brýlí GP3. Jelikož nepoužívám při trénování helmu na lyžování, byl tento model ideální, protože nemá žádné plastové obroučky. Gloryfy GP3 krásně sedí na obličeji a musím přiznat, že jsem si na ně zvykl hodně rychle.

Brýle GP3 transformer doporučuji do slunného počasí, mají tmavší skla a viditelnost je tak za slunečného počasí úžasná. GP3 multilayer jsou naopak vhodnější do horšího počasí, když začne padat mokrý sníh. Brýle se nemlží a viditelnost v nich je na vysoké úrovni.

Model GP4 jsem otestoval při freeridu, kdy jsem použil také helmu. Do helmy pasují brýle GP4 skvěle, vyplní veškeré skuliny v helmě a krásně v ní drží. U tohoto modelu GP4 je možnost výměny skel dle počasí. To ocení především aktivní lyžaři a snowboardisté, kteří sportují za každého počasí.

Brýle Gloryfy GP3 mě zaujaly natolik, že jsem si sám jedny pořídil. Konkrétně model GP3 transformer POL silver. A vůbec toho nelituji! Jsem nadmíru spokojený a pro moje účely trénování je to nejlepší možná volba.

Brýle jsou nerozbitné a na moje používání jsou perfektní.

Marek Potštýnský
Trenér dvou českých reprezentantů ve sjezdovém lyžování.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.