Aktuality 

TEST: N-rit Super Light Towel ‒ malý, ale šikovný

04.08.2016

Také už se vám stalo, že běžíte, pot z vás jen leje a potítka, případně rukávy trička jsou už beznadějně mokré, nasáklé vší tou dřinou, a vy nerudovsky řešíte kam s ním? Na krátký výběh si s sebou ručník brát určitě nebudete, ať je sebekouzelnější, ale na dlouhý trénink už by se hodit mohl. Třeba na urputné nabíhání koleček na ovále by mohl být přímo epesní. Podívejte se, jak dopadl test jednoho takového sportovního ručníku.

K ručníkům z mikrovláken jsem přistupoval s lehkou podezíravostí už od jejich prvopočátků. Ještě si velmi dobře pamatuju na ten první syntetický dotek plný otázek typu „šmarijá, co to jako je?!“. První mikrovlákna nepříjemně zadrhávala a kontakt s pokožkou byl značně nesympatický. Pokrok se ale řítí nezastavitelně kupředu a první, co vás na ručníku od N-rit překvapí, je jeho hedvábný povrch. V rukou vyvolává pocit, že držíte nejjemnější jelenici. Nezadrhává, je velmi příjemný a vy se zdráháte uvěřit, že něco tak hebkého a jemného není přírodní materiál.

Celý článek najdete zde:
https://www.sport.cz/behani/radime/clanek/794142-test-n-rit-super-light-towel-maly-ale-sikovny.html#section-artcl

Zdroje: René Kujan, Sport.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.