Aktuality 

ZNAČKA GLORYFY NA VELETRHU OPTA ŠOKOVALA ODBORNÍKY

30.03.2015

Málokdy se stane, že by mezi odbornou veřejnost přišla novinka, kterou ještě neviděli. Na mezinárodním veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie si odbyla premiéru značka Gloryfy, která šokovaly všechny. Věcí, nad kterými žasli, bylo několik: kombinace nerozbitných skel I-flex a rámů G-flex nebo možnost vytvořit nerozbitné dioptrické čočky a navíc je opatřit polarizační či fotochromatickou vrstvou. Tohle je kombinace, která je ve světě optiky vzácností.

Avšak stánek Gloryfy se stal miláčkem publika ještě z jiného důvodu. Optimismus a výborná nálada vybízela k návštěvě a profesionalita prodejců přesvědčovala i ty nejzarytější skeptiky o tom, že s firmou Gloryfy musí začít počítat.

Na výstavě bylo možné vyzkoušet si všechny vlastnosti brýlí a porovnat je s konkurencí. Mezi nejoblíbenější patřil trik: rozšlápni si brýle, kdy měli zájemci možnost nejprve otestovat rozbitnost výrobku jiných značek a potom nerozbitnost brýlí Gloryfy. Mnoho lidí mělo strach na brýle šlápnout, pro ně zde byl zástupce Ondra, který s velkou chutí a radostí šlapal po všem, co se ocitlo na zemi a to včetně brýlí, které omylem spadli jednomu se zákazníků z hlavy. Naštěstí si to v čas uvědomil a jen naznačil a mohl tak spatřit úlevu ve tváři.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.