Obrázek

ORIGINÁLNÍ SVĚTOVÉ ZNAČKY OUTDOORU NA JEDNOM MÍSTĚ

SPORTICA

Jsme liberecká firma zaměřená na outdoor, která se rozhodla jít cestou kvality a pečlivě vybírá produkty do svého portfolia. Od vzniku společnosti v roce 2014 jsme získali výhradní distribuci již tří světově známých značek outdooru mezi které patří: Gloryfy - unikátní nerozbitné brýle z Rakouska, letní obuv Gumbies a jihokorejská značka N-rit dodávající funkční doplňky a ručníky. Od roku 2016 se také úspěšně zaměřujeme na tvorbu reklamních předmětů na míru.

 

 

Sportica neustále roste a vyvíjí se; vzniká nový web, který odpovídá progresivnímu charakteru firmy i originalitě jejich výrobků. Neustále zdokonalujeme výrobní procesy, držíme vysokou kvalitu zpracování a zaručujeme funkčnost našich výrobků.  V současné době působíme na trhu v České republice, Slovensku, Polsku a Maďarsku, kde oslovujeme více než 60 milionů zákazníků.

Obrázek
Obrázek

 

V roce 2016 jsme založili Sporticu Promo, určenou k prodeji reklamních předmětů. Dlouholeté zkušenosti našeho partnera v Koreji pomohly ke vzniku nové oblasti propagace. Naše služby zahrnují celý proces od návrhu, po zpracování a následnou logistiku. Máme za sebou první zakázky, které k nám přivádí naše stálé zákazníky.

 

V roce 2015 došlo na změnu názvu na Sportica s.r.o. Po úspěšném prvním roce existence jsme si zapsali do portfolia další originální produkty -  funkční výrobky jihorejské značky N-rit a australské žabky Gumbies. Zároveň jsme spustili první web s e-shopem a začali jsme být vidět i mezi zákazníky - poprvé jsme se účastnili největších veletrhů u nás, Sport Life a OPTA v Brně.

Obrázek
Obrázek

V roce 2014 byla v Liberci založena Jawpro Distribution s.r.o., jejíž původní myšlenkou byl prodej originálního a kvalitního outdoorového vybavení. Hned první rok jsme získali výhradní zastoupení, a to rakouských nerozbitných brýlí Gloryfy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.